Вшанування героїв Холодноярської Республіки

22 січ. 2018
До століття початку Української революції у Волошнівському НВК проведено виховну годину з метою презентації історико-документального роману Юрія Юрійовича Горліса-Горського "Холодний Яр".

Вшанування героїв Холодноярської Республіки.

Мета проведення заходу:

-поглибити знання учнів про ключові події Української революції 1917-1921 років, політичних, громадських військових діячів періоду українського державотворення;
- активізувати пізнавальний інтерес учнів до засадничих подій революції та боротьби за державність;
- привернути увагу до актуальності ідей суверенності та соборності держави; її територіальної цілісності як головних чинників розвитку України;
- формувати активну громадську позицію і почуття патріотизму.

Директор НВК, вчитель історії Носенко В.Я. розповів про роман "Холодний Яр" значення цього твору,про автора Юрія Горліс-Горського. Володимир Якович повідомив, що шкільна бібліотека маєчотири екземпляри роману і закликав прочитати твір учнів, які цікавляться історією,адже зараз йде процес переосмислення минулого, в тому числі й багатьох моментів революції 1917-20-х рр.