Створено логотип команди Волошнівської гімназії для участі у змаганнях

З 1 по 20 червня у Волошнівській гімназії було проведено оздоровлення здобувачів освіти.

Звіт виконаної роботи: активне посилання

Більше інформації на офіційній фейсбук сторінці закладу:

15 червня учасники оздоровчого табору "Волошка" та вчителі навчального закладу

взяли участь в акції "Квіткове подвір'я - користь і краса". Всі дружно поливали клумби, поповнювали їх новими насадженнями.  Яскрава різнобарвна територія з зеленими газонами - це окраса нашої гімназії. Зайвих квітів не буває. А ще пізнання в сфері квітникарства - це безмежне поле для практичних досліджень. Учні дізналися про те, як правильно висаджувати іриси, щоб було розкішне рясне цвітіння. Відпочинок, праця і краса - це девіз нашого шкільного табору.

Пролунав останній дзвоник! Довгожданий! Веселий! Покликав нас у тепле літечко, квітчасте, запашне, різнобарвне!

Вчителі, працівники та учні молодших класів взяли активну участь у санітарному дні

Кожного року в березні місяці

українці вшановують пам'ять видатного Кобзаря,

патріота України, великого її сина - Т.Г.Шевченка.

В цьому році минає 207 річниця від дня народження славетного поета та художника. Цій даті був присвячений літературний ранок "Слався, Тарасе Великий"

Зі святом весни

Дорогі жінки, дівчата!

Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,