Історія гімназії

Коротка історична довідка

Церковно-приходська школа при Покровському храмі с. Волошинівка створена в 1863 році. В 1888 році засноване земське початкове трикласне народне училище, під яке зведено типовий навчальній корпус і квартири для вчителів.

Вчителі церковно-приходської школи та земського трикласного училища.
Початок 20-го століття.

У 1931 році Волошнівська початкова школа реформована в семирічку, і в 1934 році здійснила перший випуск учнів. В період фашистської окупації діяла як початкова, а з 1943 року - знову семирічка. В 1947 році заклад реорганізовано у середню школу, яка здійснила перший випуск десятикласників у 1950 році.

З 1943 по 1981 роки директором школи працювала відмінник освіти УРСР, кавалер ордена Леніна Євдокія Іванівна Кушнір.

В 1967 році зведено новий корпус на шість класних кімнат.

Колектив Волошнівської середньої школи. 1958р.

Вчителі школи - ветерани Великої Вітчизняної війни. Зліва направо: Поляков А.Г.,Лоза М.Ф., Нудьга Г.А., Безбатченко І.Г.

Урок лижної підготовки. Вчитель А.Г.Поляков.

Нині заклад працює у трьох приміщеннях, окремо функціонують майстерня, їдальня. У 1980-1990-х та на початку 21 ст. Волошнівська середня школа динамічно розвивається, досягаючи нових успіхів у навчальному і виховному процесі. Про здобутки закладу свідчать такі факти:
-з 15 випусників 1994 року – п’ять нагороджені Золотою медаллю;
- з 21 випусника 2001 року – 4 одержали Золоту медаль і одна випускниця Срібну;
11 чоловік продовжили навчання у вузах, з них троє захистили дисертацію і одержали вчену ступінь кандидата наук;
- з 11 випусників 2004 року - чотири стали золотими медалістами;
- з 13 випусників 2007 року – двоє нагороджені Золотою, а двоє - Срібною медалями;
З 2000-го по 2017-й рік школу закінчили 201 учень.

У 2003 році Волошнівську середню школу реорганізовано у навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа Ι-ΙΙΙ ступенів-дошкільний навчальний заклад. З 2003 по 2017 рік у НВК здобули середню освіту 157 чоловік.

Випускники 2007 року з батьками

Вручення золотих медалей

На протязі 80-90-х років та у 2000-2017рр. істотно покращилась матеріальна база школи. Замінено крівлю в усіх корпусах, обладнано водяне опалення, встановлено нові котли, проведено ремонт їдальні, всі дерев’яні вікна замінено металопластиковими(103 вікна), обладнано комп’ютерний клас, побудовано новий господарський сарай, погріб для їдальні, внутрішні туалети; підведено воду з глибинної скважини; побудовано два нові вхідні коридори в корпусі №1 та №2; новий ганок у корпусі №3; проведено заміну підземних тепломереж. Значну допомогу навчально-виховному комплексу надає СФГ «Урожай», голова якого М.І.Шевченко завжди йде назустріч проханням дирекції закладу.

Структура НВК

Дошкільний підрозділ - 14 вихованців

Школа ступеня - 9 учнів
Школа ступеня - 13 учнів
Школа ступеня - 3 учнів

Всього працює 15 вчителів і вихователів.

Серед них:
Вища освіта - 13