Правила поведінки

Обов'язки учнів

1.Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять.
2. При вході в школу, якщо поряд є вчителі, молодші школярі, батьки, необхідно пропустити їх, а потім йти самому. Хлопці пропускають вперед дівчат.
3.Учень до дзвінка займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя.
4.Забороняється приносити до школи та на її територію з будь – якою метою і використовувати будь – яким способом зброю (навіть іграшкову), вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, карти (гральні), алкогольні напої, енергетики,  сигарети, літературу, аудіо-, відео та СD – продукцію аморального змісту.
5.Не дозволяється використання плеєрів та мобільних телефонів, колонок під час навчального процесу, відеозйомка.
6.Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
7.Без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками)заборонено залишати територію школи під час навчальних занять. Покинути школу можна, лише після пред'явлення довідки від батьків, медичного працівника класному керівнику.
8.У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.
9.Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших.
10.Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.
11.Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи .
13.Речі, які знайшли учні (втрачені або забуті, на їх думку), належить здати черговому.
14.Булінг, фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.
15.Учень зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
16.Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень. Учень повинен дбайливо ставитися до своїх підручників та зошитів. Щодня вести запис домашніх завдань в щоденнику.
17. Учням забороняється  залишати на території школи авто- та мототехніку, а тим, які не досягли 14 років, велосипеди.
18. Учням забороняється їзда по території школи на будь-яких видах транспорту.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

1. Під час перерви учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку.

2. Під час перерви забороняється:

– бігати сходами, коридорами та в класних приміщеннях;

– штовхатися або грати у м’яча у приміщеннях, не пристосованих для цього;

– сваритися, з’ясовувати стосунки, битися;

- перебувати на спортивному майданчику без дозволу вчителя .

3. У шкільній їдальні учні повинні виконувати вимоги вчителів, працівників їдальні та чергових і дотримуватися черги.

4. Заборонено перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.